KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12948702
nr 1294 8702
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, Afrika, 65x95 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 december 2019
kl 18:02:12
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)